تولید کننده فایبر گلاس

با بکارگیری نیروهای مجرب و۱سال گارانتی تعویض و خدمات پس ازفروش پیشرو در جذب رضایت مشتری

فایبرگلاس فلاح

تولید قطعات از جنس فایبرگلاس

با۱سال گارانتی تعویض

از مرحله طراحی تا تولید باشما هستیم تا خدمات و گارانتی های  پس از فروش 

ریاست اقای حمیدفلاح۰۹۱۲۶۱۴۰۳۵۵

مدیر اجرایی اقای حسن فلاح۰۹۱۲۰۵۰۶۳۵۱

مدیرفروش۰۹۳۵۷۱۲۱۰۲۰

دفترکار۰۲۱۵۶۳۹۱۳۰۲

فایبر گلاس - فایبر گلاس فلاح

فایبر گلاس - فایبر گلاس فلاح

باسلام حمید فلاح ارجستان هستم متولد ۱۳۶۱از تهران لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی. بنیانگذار گروه تولیدی فایبرگلاس فلاح و استفاده از بهترین و مرغوبترین مواد برای تولید فایبر گلاس با بالاترین ضخامت موجود در بازار در راستای رضایت مشتریان و فعالیتهای کاری موفق و سابقه کاری درخشان همکاری با برترین‌های ایران (ایستک،میهن،زمزم،دومینو،مهرام و...)در زمینه ساخت بادشکن کامیونت در صدد آن بر آمدیم تا هرگونه نیاز شما و محصول موردنظر شما با جنس فایبر با بهترین کیفیت را بصورت کلی و جزئی ...

ادامه مطلب

آخرین محصولات و خدمات

مدیر سایت چهارشنبه ۵ آبان سال ۱۴۰۰
اتاق عقب مزدا تک کابین و دو کابین
قیمت : تماس بگیرید

ادامه مطلب
  
مدیر سایت یکشنبه ۲۵ مهر سال ۱۴۰۰
بادشکن کامیونت سایپا دیزل
قیمت : تماس بگیرید

ادامه مطلب
  
مدیر سایت شنبه ۲۴ مهر سال ۱۴۰۰
بادشکن شیلر
قیمت : تماس بگیرید

ادامه مطلب
  
مدیر سایت شنبه ۲۴ مهر سال ۱۴۰۰
اتاق عقب کاپرا
قیمت : تماس بگیرید

ادامه مطلب
  
مدیر سایت چهارشنبه ۹ تیر سال ۱۴۰۰
کابین و اتاق عقب وانت پراید 151
قیمت : تماس بگیرید

ادامه مطلب
  
مدیر سایت یکشنبه ۱ تیر سال ۱۳۹۹
باکس فلزی
قیمت : تماس بگیرید

ادامه مطلب
  

نوعی پلاستیک تسلیح شده با فیبر است که در آن الیاف شیشه‌ای و پلاستیک تسلیح شده استفاده شده. به این دلیل است که فایبرگلاس به عنوان پلاستیک تسلیح شده با شیشه یا پلاستیک تسلیح شده نیز شناخته می‌شود. فیبر شیشه معمولا به صورت ورق ای پهن می شود و به صورت پارچه بافته می‌شود. با توجه به مورد استفاده از فایبرگلاس، الیاف شیشه‌ای می‌تواند از انواع مختلف شیشه ساخته شود. فایبر گلاس سبک، قوی و کم‌تر شکننده است. بهترین نکته در مورد فایبرگلاس توانایی آن برای قالب‌گیری به شکل‌های مختلف است. به همین علت است که فایبرگلاس فایبرگلاس به طور گسترده درساخت وان حمام، قایق‌ها، هواپیما، پشت‌بام و ... استفاده می‌شود. درادامه در مورد انواع فایبرگلاس به همراه ویژگی‌ها و کاربردهای آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

بسته به مواد اولیه مورد استفاده و نسبت‌های آن‌ها برای ساخت فایبرگلاس، فایبرگلاس می‌تواند به سه دسته عمده تقسیم شود: 
شیشه -A: یک نوع شیشه که به عنوان شیشه آلکالی خوانده می‌شود و به مواد شیمیایی مقاوم است. برای ترکیب فیبر و شیشه،نوع شیشه است.
شیشه –C:شیشه C مقاومت بسیار خوبی نسبت به تاثیر شیمیایی دارد و همچنین به عنوان شیشه شیمیایی نامیده می‌شود
شیشه – E: این شیشه همچنین به عنوان شیشه الکتریکی نامیده می‌شود و یک عایق بسیار خوب از الکتریسیته است. 
شیشه – AE :ین نوع شیشه بسیار مقاوم است. 
شیشه ـS :این شیشه به عنوان شیشه ساختاری نیز نامیده می‌شود و به خاطر خواص مکانیکی اش شناخته شده‌است.

 
فایبر گلاس به اشکال مختلف برای کاربردهای مختلف به وجود می‌آید که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از: 
نوار فایبرگلاس: نوارهای فایبرگلاس از الیاف شیشه ساخته شده‌اند و به خاطر خواص عایق گرمایی آن‌ها شناخته می‌شوند. این نوع فایبرگلاس کاربرد وسیعی در عایق بندی کشتی‌ها، خطوط لوله گرم و امثال آن دارد. 
فایبرگلاس پارچه ای: فایبرگلاس نرمی است که در انواع مختلفی مثل نخ الیاف شیشه و نخ رشته شیشه‌ای در دسترس است. بنابراین، از آن برای بالا بردن عملکرد استفاده می‌شود.آن به طور گسترده به عنوان سپر حرارتی در پرده‌های آتش‌نشانی و دیگر استفاده های نسوز کاربرد دارد.
طناب فایبرگلاس: این طناب از نخ‌های الیاف شیشه بافته می‌شوند و برای بسته‌بندی استفاده می‌شوند.

    مقاومت مکانیکی: فایبرگلاس مقاومت ویژه بیشتری نسبت به فولاد دارد. بنابراین، از آن برای بالا بردن عملکرد استفاده می‌شود.
ویژگی‌های الکتریکی: فایبرگلاس یک عایق برق خوب حتی با ضخامت کم است.
•    ناسازگار: از آنجایی که فایبرگلاس یک ماده معدنی است، طبیعی است.شعله را گسترش نمی دهد و غیرقابل اشتعال است.
در هنگام مواجهه با گرما، دود و یا محصولات سمی تولید نمی کند نمی‌شود.
•    پایداری ابعادی: فایبرگلاس به تغییرات دما و فشار حساس نیست.این مقدار ضریب انبساط خطی پایینی دارد.
•    سازگاری با ماتریکس های آلی: فایبرگلاس می‌تواند اندازه‌های مختلفی داشته باشد و توانایی ترکیب با بسیاری از رزین‌های مصنوعی و برخی از ماتریکس معدنی مانند سیمان را دارد.
•    پوسیدگی: فایبرگلاس پوسیدگی ندارد و تحت‌تاثیر عمل جوندگان و حشرات قرار نمی‌گیرد.
•    هدایت گرمایی: فایبرگلاس رسانایی حرارتی پایینی دارد که آن را در صنعت ساختمان بسیار مفید می‌سازد.
•    نفوذپذیری دی الکتریک: این ویژگی فایبرگلاس آن را برای پنجره‌های الکترومغناطیسی مناسب می‌سازد.

فایبرگلاس  با عایق دمای بالا یک مانع حرارتی موثر برای واشر های صنعتی ایجاد می‌کنند. از آنجا که فایبرگلاس بادوام، ایمن و دارای عایق حرارتی بالا می‌باشد، فایبرگلاس یکی از مواد پرکاربرد در برای واشر  صنعتی می‌باشد.این ماده  نه تنها عایق‌بندی بهتری را فراهم می‌کنند بلکه به حفاظت از ماشین‌آلات، حفظ انرژی و تضمین ایمنی نیروی کار  کمک می‌کنند. این دلیل این است که چرا فایبرگلاس به طور گسترده در صنایع زیر استفاده می‌شود:


صنعت نوشیدنی: شبکه فایبرگلاس در بسیاری از مناطق مانند خط بسته بندی و در داخل خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
شستشوی ماشین: اخیراً از توری های فایبرگلاس برای مقاومت در برابر زنگ زدگی و ایجاد کنتراست رنگ  به مناطقی که قبلاً ممنوع استفاده می شود. باعث روشن تر شدن قسمت داخلی تونل کارواش می شود و باعث می شود خودرو تمیزتر از گذشته باشد.

صنایع شیمیایی: در این صنعت از توری های فایبرگلاس برای ویژگی ضد ایمنی در برابر لغزش سطح گریت تعبیه شده و ویژگی شیمیایی مقاوم در برابر ترکیبات مختلف رزین استفاده می شود. مواد شیمیایی این ماده با مورد استفاده با رزین ها مطابقت دارد.

برج‌های خنک‌کننده: از آنجا که برج‌های خنک‌کننده همیشه مرطوب هستند، باید از زنگ‌زدگی، خوردگی و سایر مسایل ایمنی محافظت شود. به دلیل ویژگی‌های عالی فایبرگلاس، در این برج‌ها به عنوان کنترل برای دور نگهداشتن مردم و حیوانات از مناطق خطرناک استفاده می‌شود.
اسکله ها و بندرگاه: قسمت های فلزی توسط ابشور دریا دچار  آب خوردگی ، زنگ زدگی و آسیب دیدگی می شوند. بنابراین ، از فایبرگلاس برای محافظت استفاده می شود.


فرآوری مواد غذایی: در کارخانه های فرآوری مرغ و گوشت گاو ، از توری های فایبرگلاس برای مقاومت در برابر لغزش و برای نگه داشتن خون که خورنده است استفاده می شود. در بیشتر قسمت های خط تولید مواد غذایی نیز از فایبرگلاس استفاده می شود زیرا سایر مواد رنده کننده مناسب نیستند.

چشمه ها و آکواریوم ها: در تمام اندازه چشمه ها و آکواریوم ها از شیشه های فایبرگلاس برای حمایت از سنگ ها استفاده می شود تا به گردش اب و فیلتر کردن از زیر صخره ها کمک کند. در فواره های عمومی بزرگ ، از توری های فایبرگلاس برای محافظت از هدر و لامپ های اسپری محافظت می شود. این همچنین مردم را از غرق شدن در چشمه ها باز می دارد.


ساخت: سطح رنده تعبیه شده از توری های فایبرگلاس ، مقاومت در برابر لغزش را در مناطقی که مرطوب یا در مکان هایی که مایعات یا روغن ها هیدرولیک در آن وجود دارد ، تضمین می کند.

فلزات و معادن: از نرده های فایبرگلاس در مناطق پالایش الکترونیکی مستعد خوردگی شیمیایی استفاده می شود. در اینجا دیگر مواد توری قابل استفاده نیست.

تولید برق: بسیاری از مناطق صنعت تولید مثل مزارع مخزن ، اسکرابر و سایر موارد از فایبرگلاس استفاده می کنند. دلیل این امر خاصیت غیر رسانای فایبرگلاس است.
ابکاری گیاهان: این برنامه به دلیل خاصیت ضد لغزش سطح ، از گریت فایبرگلاس استفاده می کند.

صنعت خمیر کاغذ و کاغذ: خاصیت فایبرگلاس که باعث مقاومت در برابر خوردگی شیمیایی می شود ، در کارخانه های خمیر و سفید کننده ها مفید است. اخیراً از فایبرگلاس به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و خاصیت ضد لغزش در بسیاری از مناطق استفاده می شود.

صنعت خودرو: فایبرگلاس به طور گسترده در صنعت خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. تقریباً در هر اتومبیل اجزای فایبرگلاس و کیت بدنه وجود دارد.
هوافضا و دفاع: فایبرگلاس برای ساخت قطعات برای صنایع هوایی نظامی و غیرنظامی از جمله تست تجهیزات ، مجاری ، محوطه بارگیری و سایر موارد استفاده می شود.

تولید کننده فایبر گلاس

سوال دارید؟ جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.